Hvad vi står for Historie Kalender Kontakt
  Ansatte
  Kasserer og Kirkeværge
  Bestyrelse
Du er her Udvalg
  Links

Til forside <- Kontakt: Udvalg

Udskriv Udskriv
   

Udvalg

Ansvar for bygninger | Julehilsenudvalg | Kirkegårdsudvalg | Mødeudvalg | Redaktionsudvalg (kirkeblad og web)

 

Ansvar for bygninger • nedsat af Bestyrelsen (2010)

Niels Rasmussen (kontaktperson)
tlf. 5965 7192 | 6089 2318
fladehoej29@hotmail.com

Jens Christian Larsen,
tlf. 6170 2236
Klintebakken21@gmail.com

Til top
Til bund

Julehilsenudvalg • valgt på Årsmøde

Karen Andersen,
tlf. 5965 6746 | 3053 2852
fjordgaard-andersen@hotmail.dk

Inge Jespersen,
tlf. 3052 7343
inge.s.jespersen@gmail.com

Sigrun Christensen,
tlf. 2460 7486
se_hoeve@yahoo.dk

Jytte Gynther,
tlf. 5965 6683 | 2962 8635
kasserer@vallekilde-valgmenighed.dk

Janne Sulkjær,
Triersvej 4 - Vallekilde, 4534 Hørve
tlf. 5965 6580
mail@vallekilde-valgmenighed.dk

Til top
Til bund

Formand og Kirkeværge:
Jens Lundgaard,
tlf. 5965 6790
soehusvej12@gmail.com

Valgt af Bestyrelsen:
Neel Forchhammer,
tlf. 5964 0242 | 2449 1050
neel.f@outlook.dk

Valgt på Årsmøde:
Jens Christian Larsen,
tlf. 6170 2236
Klintebakken21@gmail.com

Gitte Sonne,
tlf: 2348 5234
gitte.sonne@get2net.dk

Kirsten Andersen,
tlf. 3025 2993
kirsten@fjordgaard-andersen.dk

Til top
Til bund

Mødeudvalg • valgt på Årsmøde

Berit Hansen,
tlf. 2461 2604
formand@vallekilde-valgmenighed.dk

Kirsten Thøgersen Schou,
tlf. 2276 6024
kitsch@privat.dk

Anne-Birthe Køppen,
tlf. 2221 2602
anne-birthe@godmail.com

Janne Sulkjær,
Triersvej 4 - Vallekilde, 4534 Hørve
tlf. 5965 6580
mail@vallekilde-valgmenighed.dk

Til top
Til bund

Redaktionsudvalg (kirkeblad og web)

Ulla Margrethe Hansen,
tlf. 2855 9388
Ulla@Raaskov.dk

Kirsten Thøgersen Schou,
tlf. 2276 6024
kitsch@privat.dk

Benned Hansen
tlf. 5965 1701
bennedhansen@live.dk

Janne Sulkjær
Triersvej 4 - Vallekilde, 4534 Hørve
tlf. 5965 6580
mail@vallekilde-valgmenighed.dk

Til top

 

Til forside <- Kontakt: Udvalg

Ophavsret www.vallekilde-valgmenighed.dk Privatlivspolitik I dag:

Valgmenighedspræst Janne Sulkjær, Triersvej 4, Vallekilde, 4534 Hørve | tlf. 5965 6580 | email: mail@vallekilde-valgmenighed.dk
Valgmenigheden er medlem af: Grundtvigsk Forum | Foreningen af Grundtvigske Valg- & Frimenigheder